اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

راه حل ها

Dobot Solutions

جوشکاری

فرایند حرفه ای جوشکاری ربات های دوبات باعث یکپارچه‌سازی بدون درز جوشکاری قوس الکتریکی و جوشکاری لیزری می‌شود. این فرآیند سازگار با انواع ماشین‌های جوشکاری رایج و الگوهای جوشکاری مانند مثلثی، مارپیچی، ذوزنقه‌ای و سینوسی است که راه حلی قدرتمند و انعطاف‌پذیر را تضمین می‌کند.

راه حل دوبات - بین پکینگ

بین پیکینگ یا جمع‌آوری اشیاء نامرتب

با تکنولوژی بینایی سه بعدی و یادگیری عمیق هوش مصنوعی مختص به ربات های دوبات، ربات های همکار ما مسیرهای عملیاتی را به صورت هوشمندانه برنامه ریزی کرده و اشیای هدف را به طور دقیق انتخاب می کنند. بهره وری 30٪ بیشتر نسبت به اتوماسیون سنتی در این روش وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

پالت گذاری

راه حل پالت سازی دوبات دقیق، سریع و قابل اطمینان است. ربات های همکار شرکت ما اوزان سنگین را بلند می کنند و می توانند با ستون های بلند کننده از نظر فرآیندی تلفیق شوند تا محدوده عملیاتیشان را گسترش دهند. این فرآیند کارگران را از کارهای تکراری آزاد کرده و بهره وری را با این راه حل سهل الوصول افزایش می دهد.

اطلاعات بیشتر 

 
راه حل دوبات - چسباندن

چسباندن

ربات‌های همکار می‌توانند فرآیند چسباندن یکنواخت‌تری نسبت به کارگران انسانی به شکل متوسط داشته باشند. با الگوریتم حرکتی مختص به دوبات، ربات‌های همکار می‌توانند با سرعت بالا و دقت در مسیرهای منحنی عمل کنند تا یکنواختی کیفیت  فرآیند چسباندن تضمین شود. ربات‌های همکار دوبات سه برابر کاراتر از نیروی کار معمولی در چسباندن عمل می کنند. کوبات های دوبات همچنین فضای کمتری اشغال می‌کنند و زمان استقرار و هزینه‌های تولید برای مشتریان این برند را به طور قابل توجهی کاهش می دهند.

بارگیری و تخلیه

ربات های همکار انعطاف‌پذیرتر هستند و می‌توانند سریع‌تر مستقر شوند. با برنامه‌نویسی آسان و اتصال سریع لوازم جانبی، کوبات های ما می‌توانند به راحتی در خطوط مونتاژ موجود در ایستگاه‌های بارگیری مختلف متصل شوند. شما ربات های همکار  را مجدداً و به راحتی می توانید برنامه‌ریزی کنید تا نقش‌های جدیدی برای رفع نیازهای تولید متغیر و منعطف شما بر عهده بگیرند.

اطلاعات بیشتر 

جاگذاری

ربات های همکار می‌توانند با دقت بالا و سرعت زیاد کار کنند، این ویژگی‌ها به خصوص در وظایف جاگذاری و جاسازی مفید هستند. در مقایسه با نیروی کار دستی، کوبات ها می‌توانند با بهره‌وری 2 برابر و دقت 99٪ عمل کنند. ربات های دوبات می‌توانند با انعطاف‌ بالا در خطوط تولید مستقر شوند و بدون دردسر با قطعاتی با اشکال عجیب و متفاوت کار کنند و شکاف ماشین‌های سنتی جاگذاری را پر نمایند.

اطلاعات بیشتر 

مونتاژ

ربات های همکار با دقت بالایی عمل می‌کنند تا نتایج مناسبی را در  مونتاژ تضمین کنند، این در حالی است که بهره‌وری را 10 برابر نیروی کار انسانی افزایش می‌دهند. با انواع ماژول‌های گریپر آماده به کار، کوبات ها می‌توانند با طیف گسترده‌ای از وظایف مونتاژ ظریف در الکترونیک، لوازم خانگی و غیره کار کنند. علاوه بر این، کوبات ها برای تولید انعطاف‌پذیر ایده‌آل هستند از این رو که می‌توانند به راحتی استقرار پیدا کرده و عملیاتی شوند و زمان را در هنگام تغییر چیدمان خط تولید ذخیره کنند.

اطلاعات بیشتر

راه حل دوبات - مونتاژ
راه حل کوبات- صیقل دادن

صیقل دادن

با کنترل نیروی انطباقی، کوبات ها می‌توانند نیروی اعمال شده را با تغییر ساختار سطح تطبیق دهند. نتیجه این فرآیند، یکنواختی کیفیت پولیش کاری است. ربات‌های همکار شکاف آشکاری را که توسط راه حل‌های خودکار پولیش کاری سنتی فاقد انعطاف‌پذیری وجود دارد  پر می‌کنند، می‌توانند وظایف پیچیده پولیش کاری را با بهره‌وری و یکنواختی در کیفیت انجام دهند. کار پولیش کاری را به ربات های همکار واگذار کنید و نیروی کار را از گرد و غبار مضر و سر و صدای طاقت فرسا دور نگه دارید.

بستن پیچ 

شرکت دوبات یک بسته فرآیندی بستن پیچ  با ربات همکار را بدون نیاز به مهارت برنامه‌نویسی مناسب برای محصولات برقی هوشمند توسعه داده است. این راه‌حل به طور کامل عملکرد هوشمند ربات را با فناوری قفل‌سازی نوآورانه ترکیب می‌کند که می‌تواند به طور دقیق پیچ‌های M1.0 تا M10.0 را قفل و متصل کند.

این راه حل از قفل کردن و متصل کردن پیچ‌ها در زوایا و وضعیت‌های مختلف به منظور برآورده ساختن نیازهای متنوع تولیدات سفارشی شخصی‌سازی محدود و  سریع پشتیبانی می‌کند. محدوده کاری ربات‌های همکار سری CR از 620 تا 1700 میلی‌متر را پوشش می‌دهد و امکان یک راه‌حل انعطاف‌پذیر 360 درجه‌ای بستن پیچ همه‌جانبه را فراهم می‌کند.

ربات‌های همکار دوبات از فناوری‌های پیشرو مستقلی مانند سرکوب لرزش و کالیبراسیون کامل پارامترها استفاده می‌کنند تا عملکردی با سرعت بالا، پایدار و موقعیت‌یابی دقیق در محیط‌های عملیاتی با وضعیت‌های پیچیده را به دست آورند. این ربات‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی مانند CE، NRTL، CR، ISO 13849 و ISO/TS 15066 ساخته شده‌اند و به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان و ایمنی راه حل خودکارسازی بستن پیچ را افزایش می‌دهند.

اطلاعات بیشتر

 
کارکرد پیج ربات دوبات
کارکرد کنترل کیفیت ربات دوبات

بازرسی کیفیت

ربات های همکار هوشمند مجهز به دوربین می توانند برای بازرسی نقص های سطحی و اندازه ای اشیاء مختلف مانند مدارهای چاپی، قطعات مونتاژ و رنگ خودرو استفاده شوند. آنها می توانند این وظایف را به مراتب بهتر از کارگران انجام دهند. در مقایسه با سیستم های اتوماتیک ثابت، ربات های همکار انعطاف پذیرتر هستند و می توانند به نیازهای تولیدات انعطاف‌پذیر پاسخ دهند. راه‌اندازی و بهره‌برداری از ربات های همکار نیز آسان است و می تواند زمان توقف سیستم ها را تا 80 درصد کاهش دهد.

اطلاعات بیشتر

 

حمل و نقل

ربات حرکت کننده اتوماتیک (AMMR) آخرین فناوری‌های SLAM، ناوبری لیزری و تعامل انسان و ماشین را ترکیب می‌کند تا قابلیت‌های حمل و نقل و برداشت و قراردادن را در خود محقق سازد که شامل قابلیت‌هایی نظیر ناوبری دقیق، اقدامات ایمنی پیشگیرانه، نرم‌افزار آسان‌ برای استفاده و امن برای همکاری با انسان است. AMMR با ترکیب با لوازم جانبی اکوسیستم شرکای تجاری ما، می‌تواند وظایفی نظیر حمل و نقل، بارگیری و تخلیه از چندین ماشین، بازرسی برق و غیره را به منظور بهبود بهره‌وری لجستیک در سناریوهای صنعتی انجام دهد.

اطلاعات بیشتر

کارکرد حمل و نقل ربات دوبات
راه حل آزمایشگاه دوبات

آزمایشگاه

بازوهای رباتیک دوبات در حال تحول بخش مراقبت‌های بهداشتی از طریق پیشبرد نوآوری در مؤسسات پزشکی مختلف هستند. این بازوهای رباتیک به طرزی بی نظیر با چندین دستگاه پزشکی ترکیب می‌شوند و ربات‌های همکاری ایجاد می‌کنند که این ربات ها، بازدهی را در صنعت پزشکی ارتقا می‌دهند.

بازوهای رباتیک دوبات در انجام وظایفی مانند آماده‌سازی آزمایش‌های خون و داروها در آزمایشگاه‌ها و همچنین ارائه کمک‌های ارزشمند در فیزیوتراپی عالی عمل می‌کنند. با بهره‌گیری از فناوری رباتیک دوبات، پتانسیلی برای کاهش فشار رو به افزایش بر روی  درمانگران وجود دارد و می‌تواند به بهبود کلی در شیوه‌های مراقبت‌های بهداشتی کمک کند.

اطلاعات بیشتر

کارتن سازی

ربات‌های کارتن ساز معمولاً در محیط‌های صنعتی برای اتوماسیون فرآیند باز کردن و ایجاد جعبه‌ها برای بسته‌بندی استفاده می‌شوند. این ربات‌ها می‌توانند به طور قابل ملاحظه‌ای کارایی را افزایش داده و هزینه‌های نیروی کار را در عملیات بسته‌بندی کاهش دهند.

اطلاعات بیشتر

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های دوبات با ما تماس بگیرید

درباره ما

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و سئو 

تکتال