اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

درباره ایران دوبات

پاسخی نو به جهانی نو

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

دوبات روبوتیکس در سال 2015 تاسیس شد و اولین سازنده ربات همکار دسکتاپ در جهان محسوب می شود. این شرکت محصولات اصلی زیر را ارائه می دهد: CRA، CRAS، CR، CRS، MG400، M1 Pro، Nova و Magician که شامل بیش از ده مدل از ربات های همکار می باشد.

دوبات اولین شرکت در صنعت است که اوزان  0.5 تا 20 کیلوگرم را پوشش می دهد. تاکنون بیش از 68000 ربات همکار دوبات به 100 کشور در سراسر جهان فروخته شده و 4 سال متوالی رتبه یک صادر کننده رباتیک چین بوده است.

ربات های دوبات در حال حاضر در بیش از 15 صنعت شامل الکترونیک مصرفی، خودروسازی، فلزکاری، نیمه هادی، مراقبت های بهداشتی، شیمیایی و فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.

با ما در فروش کوبات های دوبات همراه شوید

همکاری با ایران دوبات در فروش

برای همکاری کلیک کنید

ایران دوبات بخشی از خانواده نوین ایلیا صنعتشرکت نوین ایلیا صنعت ربات فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه بینایی ماشین و پردازش تصویر آغاز کرده است. این شرکت با شعار راهکارهای نوآورانه در صنعت اتوماسیون، یکی از برندهای پیشرو در زمینه تأمین تجهیزات و ساخت ماشین‌آلات بینایی ماشین و پردازش تصویر است. تلاش نوین ایلیا بر ارائه مشاوره علمی بهینه، فروش تجهیزات با بهترین کیفیت و طراحی و تولید دستگاه‌های مجهز به فناوری بینایی ماشین است فعالیت های اصلی شرکت نوین ایلیا صنعت در زمینه های ذیل صورت می پذیرد:

  • فروش تجهیزات پروژه های بینایی ماشین و پردازش تصویر (دوربین، لنز و تجهیزات جانبی)
  • ارائه مشاوره در زمینه انتخاب تجهیزات پروژه های بینایی ماشین و پردازش تصویر 
  • ساخت دستگاه‌های کنترل کیفی، بازرسی ابعادی و سورتینگ با استفاده از فناوری بینایی ماشین و پردازش تصویر 
  • اجرای پروژه‌های بازرسی خط تولید با استفاده از فناوری بینایی ماشین و پردازش تصویر
رباتیک
پروژه های ربات 67%
هوش مصنوعی
پروژه های هوش مصنوعی 36%
بینایی ماشین
فروش تجهیزات و انجام پروژه های بینایی ماشین 85%

تیم ماteam-people
محمد سلطان پور
عضو

درباره ما

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و سئو 

تکتال