اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

راه حل مونتاژ دوبات

راه حل مونتاژ ربات دوبات

کیفیت با ثبات با راندمان 10 برابر

بهره‌وری استثنایی و کیفیت منسجم را با راه حل مونتاژ رباتیک دوبات تجربه کنید. کوبات‌های ما سرعت ماکزیمم 4 متر بر ثانیه و یک MTFB (میانگین زمان بین خرابی) تحت تأثیر ۳۰٬۰۰۰ ساعت دارند که عملکرد قابل اطمینان را تضمین می‌کند. در مقایسه با نیروی کار دستی، کوبات‌های ما وظایف مونتاژ را با ۱۰ برابر بهره‌وری انجام می‌دهند و فرایندهای تولید شما را متحول می‌کنند. با تکرارپذیری قابل توجه ۰٫۰۲ میلی‌متر، یکنواختی کیفیت مونتاژ تضمین شده است. رباتیک دوبات عملیات مونتاژ شما را توانمند می‌کند، بهره‌وری را افزایش می‌دهد در حالی که دقت برتر را حفظ می‌کند. آینده مونتاژ اتوماسیون را با رباتیک دوبات کشف کنید و بهره‌وری و قابلیت اطمینان بی‌نظیری را آزاد کنید.

 
راه حل مونتاژ دوبات
راه حل مونتاژ دوبات

تطبیق خودکار با وظایف پیچیده مونتاژ

قابلیت انطباق در وظایف مونتاژ پیچیده را با راه حل مونتاژ رباتیک دوبات تجربه کنید. کوبات‌های ما به طور صاف با گیره‌های محبوب، حسگرها و دیگر لوازم جانبی قابل اتصال و استفاده یکپارچه می‌شوند و به نیازهای متنوع مونتاژ پاسخ می‌دهند. برای وظایف ظریفی که نیاز به دقت دارند، حسگرهای نیرو به راحتی می‌توانند روی کوبات‌های ما تجهیز شوند که باعث عملکرد مونتاژ دقیق‌تر و کنترل‌شده‌تر می‌شود. با این انعطاف‌پذیری، رباتیک دوبات شما را قادر می‌سازد تا مجموعه وسیعی از نیازهای مونتاژ را در حالی که بهره‌وری و کیفیت استثنایی را حفظ می‌کنید، مدیریت کنید. فرایندهای مونتاژ خود را با راه حل انعطاف‌پذیر رباتیک دوبات متحول کنید و پتانسیل کامل اتوماسیون را در عملیات خود آزاد کنید.

 

انعطاف‌پذیر بدون برنامه نویسی مجدد

انعطاف‌پذیری بی‌نظیر را بدون نیاز به برنامه نویسی ثانویه با راه حل مونتاژ رباتیک دوبات تجربه کنید. کوبات‌های ما برای دوستدار کاربر بودن طراحی شده‌اند و به اپراتورها اجازه می‌دهند به راحتی آنها را یاد بگیرند و کنترل کنند. برنامه‌نویسی کوبات‌ها را به راحتی از طریق drag-and-teach یا رابط کاربری گرافیکی انجام دهید و نیاز به کدنویسی پیچیده را حذف کنید. در مقایسه با دستگاه‌های اتوماسیون سنتی ثابت، کوبات‌ها امکان استقرار سریع‌تر و انتقال صاف بین خطوط تولید را فراهم می‌کنند. با نرم‌افزار ماژولار، می‌توانید به راحتی رفتارهای کوبات را بدون بازنویسی برنامه‌های سفارشی تغییر دهید. کوبات‌های رباتیک دوبات برای تولید انعطاف‌پذیر با دسته‌های کوچک ایده‌آل هستند و شما را قادر می‌سازند تا به تغییرات تقاضا به سرعت واکنش نشان دهید و بهره‌وری را بدون دردسر حداکثر کنید.

 
راه حل مونتاژ دوبات 3

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های مونتاژ دوبات با ما در تماس باشید

درباره ما

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و سئو 

تکتال