اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

بین پکینگ

بین پیکینگ

نصب آسان

راه حل انتخاب از صندوق دوبات یک روند بدون دردسر و آسان برای راه‌اندازی ارائه می‌دهد. این ربات‌های همکار با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته بینایی ماشین و هوش مصنوعی، می‌توانند بلافاصله شکل اشیاء هدف را بدون نیاز به پیش‌اسکن کردن محیط یا مدل‌سازی تشخیص دهند. برخلاف رویکردهای سنتی، نیازی به مرتب کردن قبلی اشیاء وجود ندارد و ربات‌های همکار می‌توانند به راحتی اقلام را از میان یک دسته انتخاب کنند که این کار توانایی‌های انسان را تقلید می‌کند. این رویکرد ساده برای کاربر، فرایند بارگذاری را ساده می‌کند و باعث افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در وقت می‌شود. با استفاده از راه حل انتخاب از صندوق دوبات، شرکت‌ها می‌توانند به اتوماسیون آسان دست یابند بدون پیچیدگی‌های مدل‌سازی گسترده یا مرتب‌سازی و یک فرایند کاری آسان و بهینه داشته باشند.

 
بین پیکینگ
بین پیکینگ 2

یافتن دقیق در محیط های غیر دقیق

برنامه بین پیکینگ دوبات در شناسایی دقیق اشیاء در محیط‌های پیچیده مهارت بالایی دارد. این ربات‌های همکار قابلیت سریع و دقیق تعیین اندازه، رنگ، شکل و اطلاعات مکانی اشیاء هدف را حتی زمانی‌که اشیاء مرتب نیستند، لایه‌لایه هستند یا در شرایط سایه‌دار قرار دارند، دارا می‌باشند. با دقت بالای ۹۰ درصد، این ربات‌های همکار تشخیص قابل‌اطمینان و کارآمد اشیاء را تضمین می‌کنند. این فناوری پیشرفته به عملیات بین پیکینگ بدون دردسر امکان‌پذیر می‌سازد، صرف‌نظر از پیچیدگی محیط یا چیدمان اشیاء. برنامه بین پیکینگ دوبات به شرکت‌ها امکان می‌دهد با شناسایی و دستیابی دقیق به اشیاء در محیط‌های متنوع و پیچیده، بهره‌وری و کارایی بالایی به دست آورند.

 

برنامه ریزی هوشمندانه برای پاسخ سریع

برنامه بین پیکینگ دوبات شامل قابلیت‌های برنامه‌ریزی هوشمند برای پاسخگویی سریع است. با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده از اشیاء هدف، این ربات‌های همکار مسیر و زاویه نزدیک شدن خود را بهینه می‌کنند تا بتوانند به طور کارآمد اشیاء را انتخاب و در مقاصد مشخص شده قرار دهند. این برنامه‌ریزی هوشمند نیاز به فرایندهای طولانی آموزش را حذف می‌کند و امکان می‌دهد ربات‌های همکار بلافاصله شروع به کار کنند. با برنامه انتخاب از صندوق دوبات، شرکت‌ها می‌توانند راه‌اندازی و استقرار آسانی را تجربه کنند. این ربات‌ها داده‌ها را تحلیل می‌کنند، مؤثرترین مسیرها را طراحی نموده و حرکات دقیق انجام می‌دهند که نتیجه آن یک فرایند بین پیکینگ بهره‌ور و بهینه است. ویژگی برنامه‌ریزی هوشمند باعث افزایش کارایی، صرفه‌جویی در وقت و بیشینه‌سازی خروجی عملیاتی می‌شود.

 
بین پیکینگ 3

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های بین پیکینگ دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال