اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

پالت سازی

پالت سازی

اتصال و اجرا

ما با مجموعه کامل ماژولار پالتایزینگ دوبات رباتیک می توانیم بدون مانع و خطا از اتوماسیون بهره مند شویم. این مجموعه شامل یک ربات CR10، یک گریپر وکیومی، یک ستون بلند کننده، یک سنسور تشخیص پالت و یک نشانگر است که تمام ماژول های ضروری برای پالتایزینگ را پوشش می دهد. راه اندازی آن بسیار ساده است و نیاز به تلاش و زمان کمی دارد. هنگامی که نصب شد، مجموعه پالتایزینگ آماده است تا کاربردهای پالتایزینگ شما را متحول سازد. بهره‌وری را افزایش دهید، زمان ارزشمند را ذخیره کنید و عملیات خود را بی دردسر بهینه سازی کنید با این راه حل یوزر فرندلی  از دوبات رباتیک. امروز تجربه اتوماسیون پالتایزینگ آینده را داشته باشید!

 

نصب و استقرار آسان

 با راه حل “راه اندازی آسان” شرکت دوبات رباتیک برای کاربردهای پالتایزینگ، می توانید به راحتی ربات همکار خود را راه اندازی کنید. هیچ دانش برنامه نویسی لازم نیست، به خاطر وجود رابط کاربری شهودی که اپراتورها را در تمام مراحل راه اندازی هدایت می کند. تنها ظرف 5 تا 10 دقیقه، ربات همکار شما آماده به کار و انجام وظایف پالتایزینگ به طور بهره ور و دقیق خواهد بود. با راه حل “راه اندازی آسان” دوبات رباتیک، خداحافظی با برنامه نویسی پیچیده و سلام به سادگی و بهره وری. دوبات رباتیک شما را قادر می سازد تا بدون دردسر عملیات خود را بهینه سازی کنید و بهره وری را به حداکثر برسانید. امروز با راه حل “راه اندازی آسان” دوبات رباتیک، آینده اتوماسیون پالتایزینگ را تجربه کنید.

عملیات بهینه شده

با راه حل پالتایزینگ دوبات رباتیک، عملکرد بهینه را افزایش دهید. تنظیم دقیق عملکرد هر یک از ماژول های مدولار در زمان واقعی، بهره وری را به حداکثر می رساند. توانایی تنظیم پارامترها و تنظیمات پویا باعث می شود که از اجرای  وظایف پالتایزینگ با دقت و سرعت بهینه اطمینان پیدا کنید. دوبات رباتیک شما را قادر می سازد تا تنظیمات پویایی انجام دهید و به بالاترین سطح بهره وری عملیاتی برسید و بتوانید به آسانی با نیازهای تغییرپذیر تولید سازگار شوید. با راه حل پالتایزینگ دوبات رباتیک، کنترل بی نظیر و بهره وری را تجربه کنید و عملیات پالتایزینگ خود را  بهینه‌سازی نمایید.

افزایش ایمنی در پالت سازی

افزایش ایمنی در پالت سازی

 با راه حل پالتایزینگ دوبات رباتیک، از ایمنی بهبود یافته محیط کار مطمئن شوید. به راحتی سامانه های نوری ایمنی شخص ثالث و اسکنرهای لیزری را برای افزایش اقدامات ایمنی، محافظت از فضای کار و پرسنل یکپارچه کنید. در حالی که بهره وری را به حداکثر می رسانید، با تعهد دوبات رباتیک به ایمنی و قابلیت اطمینان، آرامش خاطر داشته باشید.

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های پالت سازی دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال