اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

بارگیری و تخلیه

راه حل بارگیری و تخلیه دوبات

عملکرد و دقت فوق العاده

ربات های همکار دوبات برای عملکرد و دقتی برتر طراحی شده‌اند و در راه حل های  بارگذاری و تخلیه عملکرد بسیار خوبی دارند.با تکرارپذیری قابل توجه ±۰/۰۲ میلی‌متر، چند ربات همکار می‌توانند به صورت هماهنگ در موارد کار با ماشین‌، همکاری داشته و تولید یکنواخت را تا ۹۹ درصد تضمین کنند.با سرعت بیشینه ۴ متر بر ثانیه، کوبات های همکار دوبات کارایی حمل و نقل قطعات را تا ۲۰ تا ۴۰ درصد بهبود می‌بخشند و فرآیندهای تولید را بهینه‌سازی می‌کنند.توانمندی‌های تولیدی خود را با ربات های همکار دوبات که برای ارائه نتایج قابل توجه طراحی شده‌اند، ارتقا دهید.

راه حل بارگیری و تخلیه دوبات
راه حل بارگیری و تخلیه دوبات

تجربه انعطاف‌پذیری گسترده

دستگیره‌های کاربر پسند نصب-و-اجرا مشکل پیاده‌سازی را ساده می‌کنند و زمان راه‌اندازی و آماده‌سازی را تا 80 درصد نسبت به اتوماسیون سنتی کاهش می‌دهند.ربات های دوبات را می‌توان به‌آسانی با هدایت دستی یا برنامه‌نویسی گرافیکی آموزش داد تا در کمتر از یک ساعت برای وظایف بارگذاری و تخلیه آماده شوند.برنامه‌ریزی مجدد برای وظایف جدید کار ساده‌ای است که زمان تغییر مسیر را 30 درصد کاهش می‌دهد. ربات های دوبات انعطاف‌پذیری داشته و امکان تولید محصولات مختلف را در یک خط تولید فراهم می‌کنند.

بدست آوردن کارایی اقتصادی در کاربردهای بارگیری و تخلیه

ربات های همکار دوبات  می‌توانند به طور مؤثری وظایف چندگانه بارگذاری را بر عهده بگیرد که معادل بهره‌وری حداقل دو کارگر آموزش‌دیده است. با انتخاب ربات های همکار، شرکت‌ها می‌توانند سرمایه‌گذاری اولیه خود را در مدت 6 تا 12 ماه بازپرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های عملیاتی را نیز کاهش می‌دهند.ربات های همکار راه‌حلی اقتصادی فراهم می‌کنند که بهره‌وری را افزایش می دهند و عملیات را ساده‌سازی می‌کنند.

راه حل بارگیری و تخلیه دوبات

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های بارگیری و تخلیه دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال