اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

راه حل کارتون سازی ربات همکار دوبات

کارتن سازی ربات دوبات

خودکارسازی فرآیند بازکردن کارتن

دستگاه های خودکار مونتاژ جعبه روباتیک دوبات، ماشین هایی هستند که برای خودکارسازی فرایند باز کردن و شکل دادن به جعبه ها یا قوطی ها برای بسته بندی طراحی شده اند. این ماشین ها معمولا در صنایعی مانند تولید، حمل و نقل و بسته بندی که در آنها کارایی و سرعت حیاتی است، استفاده می شوند. عملکرد اصلی یک دستگاه خودکار مونتاژ جعبه روباتیک دوبات، باز کردن و راه‌اندازی مواد مقوایی یا موج دار تخت به یک جعبه کامل شکل یافته است.

تسریع فرآیند تولید

 1. دستکاری مواد: بازوی روباتیک دوبات قادر به برداشتن ورقهای مقوایی یا مواد موج دار تخت از یک پشته یا نوار نقاله خواهد بود.
 2. تا زدن جعبه: روبات برای تا زدن و شکل دادن مقوا به شکل جعبه مورد نظر برنامه ریزی می شود.
 3. چسب زدن یا دوختن: برخی از دستگاه های خودکار مونتاژ جعبه روباتیک ممکن است شامل ویژگی های اضافی برای اعمال چسب یا نوار برای مهر و موم جعبه شکل گرفته باشند.
 4. عملکرد بالا: یکی از مزایای دستگاه های خودکار مونتاژ جعبه روباتیک، توانایی کار در سرعت های بالا و افزایش بهره وری تولید است.
 5. انعطاف پذیری و برنامه ریزی: سیستم های روباتیک دوبات اغلب انعطاف پذیری در برنامه ریزی را فراهم می کنند که به کاربران امکان می دهد سیستم را برای اندازه های مختلف جعبه و نیازهای تولیدی تطبیق دهند.

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل کارتن سازی دوبات با ما در تماس باشید

  درباره ما

  ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

  شبکه های اجتماعی

  طراحی سایت و سئو 

  تکتال