اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

بازرسی کیفی

کارکرد کنترل کیفیت ربات دوبات

تجربه سرعت، دقت و یکدستی 

ربات های همکار دوبات با استفاده از توانایی‌های بازرسی مبتنی بر بینایی، دقت شگفت‌انگیزی تا 0/025 میلی‌متر دارند که از توانایی‌های انسان نیز فراتر می‌رود.با دقت بیش از 99 درصد، کوبات ها می‌توانند صدها بازرسی را در هر دقیقه انجام داده و برای 24 ساعت بدون وقفه کار کنند.تغییر نیروی انسانی به ربات های همکار می‌تواند عملکرد تولید را 10 تا 20 برابر افزایش دهد.کوبات های دوبات شما را قادر می‌سازند کیفیت کنترل را بهبود بخشیده و بازرسی‌های قابل اطمینان و بهینه‌ای را تضمین کنند. از بازرسی‌های سریع، دقیق و یکدست ربات های همکار دوبات استفاده کنید و امکان بهبود بهره‌وری و تضمین کیفیت را فعال سازید.

راه حل بازررسی کیفی دوبات
کارکرد کنترل کیفیت ربات دوبات

عملیات انعطاف‌پذیر

بر خلاف سیستم‌های اتوماسیون ثابت بازرسی، ربات های همکار ما با قابلیت حرکت در محدوده‌ای پویا از صفر تا 1.3 متر، انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه می‌دهند.با امکانات آموزش با دست، ربات های همکار برای وظایف جدید به سرعت آماده می‌شوند و نیاز به برنامه‌نویسی مجدد نخواهد بود.از روبات‌های همکار دوبات برای تطبیق با الزامات تغییریافته بازرسی و بهینه‌سازی کارایی عملیاتی استفاده کنید.انعطاف‌پذیری کوبات ها را تجربه نموده و امکانات بازرسی ساده‌سازی شده و چندمنظوره را فعال کنید.

 بهینه‌سازی عملیات بازرسی کیفیت

ربات های همکار دوبات به دلیل ابعاد کوچک و نیاز به فضای کمتر نسبت به روش‌های سنتی، پیاده‌سازی ساده‌ای دارند. ماژول‌های دید مصنوعی قابل اتصال، برنامه‌نویسی کشیدن و نرم‌افزار کاربرپسند، فرآیند نصب را ساده و بدون نیاز به مهندس انجام می‌دهند. شما می‌توانید بدون پیچیدگی‌های سیستم‌های سنتی، به‌سرعت اتوماسیون را در فرآیندهای بازرسی کیفیت اعمال کنید. این کوبات ها کارآیی و دقت فرآیندهای بازرسی را بهینه می‌سازند.

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های بازرسی کیفی دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال