اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

راه حل پیچ بستن ربات دوبات

راه حل پیج بستن ربات دوبات
راه حل پیچ بستن ربات دوبات

بهبود عملکرد تولید با پیچ بستن ربات همراه دوبات

تجربه اجرای سریع و شتاب‌بخشیده به  فرآیند تولید را با این راه‌حل برای کسب و کار خود  داشته باشید؛ از این جهت که نیاز به مهارت‌های برنامه‌نویسی را از بین می‌برد. کافی است پارامترها و نقاط موردنظر برای هر مرحله را تعیین کنید و با یک کلیک، فرآیند ایجاد می‌شود که انجام روند را ساده‌تر می‌کند. خداحافظی با تنظیمات زمان‌بر و خوش‌آمدگویی به عملیات پیچ‌کاری کارآمد با ربات دوبات امکان پذیر است. دوبات با ارائه راه‌حلی کاربرپسند که بهره‌وری را افزایش می دهد، شما را قادر می‌سازد تا فرآیندهای تولیدی‌تان را بهینه کنید. امکانات پیچ‌ بستن ربات همکار دوبات را فعال کنید تا عملیات‌تان را بدون دردسر ساماندهی نمایید.

بهبود عملکرد تولید با پیچ‌کاری  ربات همکار دوبات و آزمایش‌های عملیاتی با افزایش شگفت‌انگیز 80% بهره‌وری

این راه‌حل موقعیت‌یابی کلی دراگ-تو-تیچ را معرفی می‌کند که کاربران را قادر می‌سازد بازوی روباتیک را به صورت حسی به نقطه موردنظر بکشند. تنظیمات دقیق موقعیت‌یابی بازوی پیچ‌بستن نیز به راحتی از طریق نرم‌افزار انجام‌پذیر است تا دقت فرآیندها را تضمین نماید. کارآمدی عملیات‌ها و صرفه‌جویی قابل‌توجه زمانی را تجربه کنید. دوبات شما را برای بهینه‌سازی وظایف پیچ‌بستن با دقت و بهره‌وری بالا توانمند می‌سازد. عملکرد تولیدی‌تان را با پیچ‌بستن همکار دوبات ارتقا دهید و امکان بهره‌وری و کیفیت بالاتر را ایجاد نمایید.

راه حل پیج بستن ربات دوبات
راه حل پیچ بستن ربات دوبات

با استفاده از  کارکرد پیچ‌ بستن  ربات همکار دوبات، عملکرد تولیدی را ارتقا دهید

این راه حل از کنترل هوشمند و توانایی‌های دقیق پیچ‌بستن بهره می‌برد. راه حل پیچ‌بستن دوبات پارامترهایی مانند نشتی قفل، ارتفاع شناور و دندانه‌های متحرک را پایش می‌کند تا از تولید محصولات عیب‌دار جلوگیری کند.این کارکرد به طور مؤثری تولید را شمارش و آپلود می‌کند و هماهنگ با سیستم‌های MES خارجی کار می‌کند.با خطای دقت پیچ کمتر از ±5%، یکدستی محصول حفظ می‌شود و استانداردهای سخت گیرانه تولید رعایت می‌شود.با استفاده از پیچ‌ بستن  ربات همکار دوبات، عملکرد تولید خود را ارتقا دهید.

 

بهبود عملکرد تولید با تأمین ایمنی و قابلیت منعطف همکاری ماشین-انسان

این راه حل با تشخیص برخورد با حساسیت بالا و تنظیم ۵ سطحی نیروی برخورد، اولویت را به ایمنی محیط تولید می‌دهد.در صورت برخورد، با سرعت تولید تا ۲.۵ ثانیه، تولید می‌تواند با یک کلیک ادامه یابد.دوبات رباتیک هم ایمنی کارکنان را تأمین می‌کند و هم بهره‌وری تولید را افزایش می‌دهد. تجربه هماهنگ‌سازی سالم ماشین-انسان که بدون تأثیر بر ایمنی بهره‌وری را بهینه می‌کند. با استفاده از پیچ‌کاری همکار دوبات عملکرد تولید خود را بهبود ببخشید.

راه حل پیچ بستن ربات دوبات

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های پیچ بستن دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال