اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

صیقل دادن

راه حل صیقل دادن دوبات

تنظیم خودکار وضعیت برای پولیش مداوم

با راه حل پولیش دوبات رباتیک، اتوماسیون دقیق را تجربه کنید. با فناوری پیشرفته کنترل نیروی تطبیقی دوبات، ربات های همکار به طور روان وضعیت خود را بر اساس سطوح هدف تنظیم می‌کنند و اطمینان از اعمال نیروی پولیش یکنواخت را فراهم می‌آورند. در صورت جابجایی سطح، ربات‌ها به طور هوشمند موقعیت جدید را حس می‌کنند و اعمال همان نیرو را ادامه می‌دهند؛ بنابراین فرایند پولیش کارآمد و دقیق است. با راه حل دوبات رباتیک، خداحافظی با نتایج ناموزون و سلام به کیفیت یکنواخت. دوبات رباتیک با ارائه اتوماسیون بی‌نظیر، کاربرد پولیش را متحول می‌کند و به شما امکان می‌دهد به راحتی به نتایج عالی دست یابید. آینده پولیش اتوماتیک را با فناوری پیشرفته دوبات رباتیک تجربه کنید.

 
راه حل صیقل دادن دوبات
راه حل صیقل دادن دوبات

فرآیند نصب آسان

با راه حل پولیش تطبیقی دوبات رباتیک، راه‌اندازی سریع‌تر را تجربه کنید. برخلاف ایستگاه‌های پولیش سنتی، راهکار نوآورانه ما نیاز به قراردادن دقیق اشیاء هدف را حذف می‌کند. این موضوع، تجهیزات مورد نیاز را ساده می‌کند و زمان راه‌اندازی را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. با فرایند ساده نصب ما، می‌توانید منابع ارزشمند را ذخیره کنید و عملیات پولیش خود را به سرعت راه‌اندازی نمایید. دوبات رباتیک شما را قادر می‌سازد بدون پیچیدگی‌های راه‌اندازی‌های سنتی، به پولیش کارآمد دست یابید. با راه حل پولیش تطبیقی دوبات رباتیک، خداحافظی با نصب‌های طولانی و سلام به راه‌اندازی سریع‌تر و بدون دردسر. امروز ورک فلو خود را ساده کنید و بهره‌وری را افزایش دهید.

 

محدودیت های کمتر منجر به سناریوهای کاربردی تر می شود

با راه حل پولیش تطبیقی دوبات رباتیک، امکانات چندمنظوره را باز کنید. برخلاف کارگران، ربات های همکار مجهز به قابلیت پولیش تطبیقی می توانند به طور مؤثر اشیاء با سطوح پیچیده و پویا را پولیش کنند. با ردیابی دقیق و اعمال مداوم نیرو، ربات های همکار به اشیاء در حال حرکت سازگار می شوند و نتایج پولیش یکنواخت و باکیفیت بالا را تضمین می کنند. این فناوری برش افکن، کاربردپذیری سناریوهای پولیش را گسترش می دهد و آن را برای سطوح پیچیده ای که پولیش دستی آنها چالش برانگیز است، مناسب می سازد. دوبات رباتیک با ارائه اتوماسیون و کارایی بی نظیر، فرایند پولیش را متحول می کند. با پذیرش راه حل پولیش تطبیقی دوبات رباتیک، آینده پولیش را بنا نهید و بهره وری خود را به اوج برسانید.

 
راه حل صیقل دادن دوبات 3

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل صیقل دادن دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال