اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

راه حل حمل و نقل دوبات

کارکرد حمل و نقل ربات دوبات

شتاب دادن به فرایند هم ترازسازی 

ربات های همکار دوبات با استفاده از سنسورهای پیشرفته بینایی، می توانند فرایند هم ترازسازی را شتاب بخشند. این ربات ها از فناوری 2.5 بعدی متعلق به خود برای هم ترازسازی با دقت ±0.5 میلیمتری در عملیات انتقال استفاده می کنند.همچنین، روبات های همکار دوبات به از نظر نرم افزاری با ابزارآلات دوبات  سازگار شده اند تا هم ترازسازی آسان و موقعیت یابی دقیق را تسهیل کنند.ربات های همکار دوبات، شما را قادر می سازند فرآیندهای انتقال را ساده کرده و همزمان دقت و بهره وری بالایی داشته باشید. فرآیند هم ترازسازی را با استفاده از کوبات های  همکار دوبات ساده کنید تا تولید بهتر در فرآیند شما فعال شود.

بهبود ایمنی در کاربردهای انتقال

ربات‌های همکار دوبات با ویژگی‌های ایمنی مجهز شده‌اند. دو لیدار امکان بازرسی ۳۶۰ درجه‌ای کامل را فراهم می‌کنند تا محیط کار ایمن باشد.دو انکدر مداوم حرکت ربات حمل و نقل خودکار مواد (AMMR) را کنترل کرده و موتورها را در صورت تجاوز از آستانه‌ها بطور خودکار متوقف می‌کنند.ربات‌های همکار دوبات مجوزهای ایزو ۳۶۹۱-۴:۲۰۲۰، کلاس ۵ اتاقک استریل، سی-ام‌دی، سی-ای‌ام‌سی و سی-آر-ای‌دی را دارند که اطمینان از رعایت استانداردهای ایمنی صنعتی بیشتری می‌دهد.با ربات‌های همکار دوبات که اولویت ایمنی دارند، در کاربردهای انتقال خاطره‌ای آسوده داشته باشید. نیروی کار و محیط را با ویژگی‌های ایمنی پیشرفته آن‌ها حفظ کرده و انتقال ایمن و کارآمد داشته باشید.

تضمین مسیریابی دقیق و عملکرد کارآمد 

الگوریتم گیرایی و نقشه‌برداری همزمان (SLAM) لیزری  اجازهٔ مسیریابی با دقت بالای ±5 میلی‌متر را می‌دهد.این فناوری پیشرفته به ربات‌ها اجازه می‌دهد با دقت در محیط حرکت کنند تا عملیات انتقال را بهینه کنند.همچنین حداکثر سرعت تنظیمی مسیریابی این کوبات ها  تا 1.5 متر بر ثانیه افزایش می‌یابد تا حرکت کالاها را سریع‌تر و مؤثرتر کند.از مزایای مسیریابی دقیق در کاربردهای حمل و نقل خود بهره ببرید تا تولید را افزایش و زمان عملیات را کاهش دهید.ربات‌های همکار دوبات شما را قادر می‌سازند با بهینه سازی، دقت عملکرد داشته باشید و فرآیندهای انتقال خود را به‌آسانی بهبود بخشید.

تجربه آسان‌ و انعطاف‌پذیری پیکره‌بندی در کاربردهای انتقال 

این ربات‌ها برای کار با ربات‌های همکار سری CR طراحی شده‌اند و به‌طور فوری به دستگیره‌ها و ماژول‌های بینایی 2D/3D متصل می‌شوند.با رابط کاربری یوزر فرندلی، ساختن نقشه‌ها کارکردی، ساده است. دوبات در ساخت مسیر بسیار ماهر است و این کار را در 5 دقیقه انجام می‌دهد.از سهولت ادغام و عملکرد تکمیل‌شده در کاربردهای انتقال خود لذت ببرید.فرآیند خود را ساده کنید و از امکانات یوزرفرندلی و اتصال نرم افزاری دوبات برای بهینه کردن عملیات انتقال خود استفاده نمایید.

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های حمل و نقل دوبات با ما در تماس باشید

    درباره ما

    ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

    شبکه های اجتماعی

    طراحی سایت و سئو 

    تکتال