اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

چسباندن

راه حل چسباندن ربات دوبات
راه حل چسباندن ربات دوبات

با الگوریتم TrueMotion دوبات رباتیک، به بهترین کیفیت چسباندن دست یابید.

این الگوریتم مسیرهای حرکتی یکنواختی را برای کیفیت انسجام‌یافته تضمین می‌کند. ربات های ما دقت مسیریابی±0.05mm تحسین‌برانگیزی دارند و حتی در حرکات غیرخطی سرعت یکنواختی را حفظ می‌کنند. این امر فرآیند چسب زدن یکنواخت و دقیق را تضمین می‌کند و همکاران ما را برای انواع متنوعی از وظایف چسباندن، از الکترونیک مصرفی گرفته تا تولیدات خودروسازی، ایده‌آل می‌سازد. دوبات رباتیک شما را برای ارتقای کیفیت و کارایی فرایندهای چسباندنتان توانمند می کند و نتایج برتر و کاهش خطاهای تولید را تضمین می‌کند. 

 

انعطاف پذیری و نصب آسان

با کوبات های دوبات رباتیک، انعطاف‌پذیری و نصب آسان را در کارکرد چسباندن تجربه کنید. برخلاف ربات‌های سنتی، ربات های ما سبک‌وزن هستند و فضای کمی اشغال می‌کنند، بنابراین نیازی به طراحی مجدد گسترده خط تولید نیست. با ماژول‌های پلاگ-اند-پلی، کاربران می‌توانند به سرعت همکاران را برای کارهای چسباندن بدون توقف‌های طولانی راه‌اندازی کنند. با انتخاب همکاران، کاربران می‌توانند بهره‌وری را افزایش دهند در حالی که از اختلال در عملیاتشان جلوگیری می‌کنند. کوبات های دوبات رباتیک هم برای تولید انبوه و هم برای سناریوهای تولید انعطاف‌پذیر، ایده‌آل هستند و قابلیت انطباق و انعطاف‌پذیری بالایی را ارائه می‌دهند. فرایندهای چسباندن خود را به راحتی هماهنگ کنید، بهره‌وری را به حداکثر برسانید و مزایای اتوماسیون کوبات را با دوبات رباتیک تجربه کنید.

 
راه حل چسباندن ربات دوبات
راه حل چسباندن ربات دوبات 3

فرآیند اموزش راحت و سریع

با ربات همکار دوبات، عملیات چسباندن خود را هماهنگ و زمان آموزش را به طور قابل توجهی کاهش دهید. ربات همکار دوبات یوزر فرندلی ما نیاز به مهندسان را حذف می‌کند. در مقایسه با ربات‌های صنعتی سنتی، زمان راه‌اندازی تا 80٪ کاهش می‌یابد. برنامه‌ریزی کارکرد چسباندن با قابلیت کشیدن برای آموزش و رابط کاربری گرافیکی ساده، بسیار آسان شده است.  کوبات دوبات بهره‌وری شما را  بدون پیچیدگی‌های مربوط به ربات‌های سنتی افزایش می دهد. آسانی استفاده از آنها را تجربه کنید.

 

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های چسباندن دوبات با ما در تماس باشید

درباره ما

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و سئو 

تکتال