اصفهان، بلوار کاوه، خیابان فلاطوری، بعد از چهار راه اشراق، مجتمع پارسه، طبقه دوم، واحد 10

جاگذاری

راه حل جاگذاری دوبات 2

بازدهی بیش از دو برابر در کارهای درج دقیق

بهره‌وری استثنایی را در وظایف درج‌کردن دقیق با راه‌حل درج رباتیک دوبات تجربه کنید. کوبات‌های ما تکرارپذیری تحت تأثیر ۰٫۰۲ میلی‌متر را نشان می‌دهند که از قابلیت‌های نیروی کار متوسط دستی فراتر می‌رود. آنها به راحتی اجزاء ظریف را دستکاری می‌کنند و وظایف مونتاژ PCB را با دو برابر بهره‌وری نیروی کار سنتی و دستیابی به عملکرد قابل توجه ۹۹٪ انجام می‌دهند. با اتوماسیون فرایندهای تولید با کوبات‌ها، رباتیک دوبات به نقاط دردسر مرتبط با نیروی کار دستی از جمله بهره‌وری پایین، عملکرد پایین و هزینه‌های بالا می‌پردازد. آینده اتوماسیون درج را بپذیرید و بهره‌وری، دقت و قابلیت اطمینان بی‌نظیر را با راه حل درج رباتیک دوبات آزاد کنید.

 
راه حل جاگذاری دوبات
راه حل جاگذاری دوبات 2

جاگذاری اجزای منحصربه فرد

کوبات‌های ما مجهز به فناوری‌های خودانطباقی در کار با اجزای با اشکال و فرم‌های منحصربه‌فرد عالی عمل می‌کنند. برخلاف ماشین‌های درج استاندارد، کوبات‌ها بدون توجه به ویژگی‌های آنها اجزا را برمی‌دارند و درج می‌کنند. با انعطاف‌پذیری آنها، کوبات‌ها قادر به انجام وظایف مختلف درج هستند که آنها را انتخابی ایده‌آل برای ارتقاء تولید می‌کند. رباتیک دوبات فرایند درج را متحول می‌کند و امکان دستکاری کارآمد و دقیق انواع مختلف اجزا را فراهم می‌کند که در غیر این صورت چالش‌برانگیز بودند. آینده اتوماسیون درج را با فناوری پیشرفته رباتیک دوبات بپذیرید و فرایندهای تولید خود را به قله های جدید برسانید.

 

ربات های رومیزی برای صرفه جویی در فضا

فضای کاری خود را با ربات‌های رومیزی صرفه‌جویی‌کننده فضای رباتیک دوبات که به طور کامل برای وظایف درج مناسب هستند، بهینه کنید. این ربات‌های فشرده کمتر از 20 میلی‌متر مربع فضا اشغال می‌کنند و می‌توانند به طور صاف در خطوط تولید الکترونیک موجود شما یکپارچه شوند. با تغییر به ربات‌های ما، می‌توانید از فضای موجود به حداکثر استفاده کنید و هزینه‌های عملیاتی را به طور مؤثر کاهش دهید. رباتیک دوبات شما را قادر می‌سازد تا بدون از دست دادن عملکرد، عملیات خود را بهینه کنید. صرفه‌جویی در فضا و خودکارسازی را تجربه کنید و پتانسیل افزایش بهره‌وری و کارایی را آزاد کنید. امروز ربات‌های رومیزی خود را به ربات‌های رباتیک دوبات ارتقا دهید و برنامه‌های درج خود را متحول سازید.

 
راه حل جاگذاری دوبات 3

مشاوره و فروش

برای استفاده از راه حل های جاگذاری دوبات با ما در تماس باشید

درباره ما

ایران دوبات به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت نوین ایلیا صنعت از سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و فعالیت این بخش، فروش و خدمات پس از فروش ربات های همکاریا کبات های شرکت دوبات رباتیک چین است.

شبکه های اجتماعی

طراحی سایت و سئو 

تکتال